Windshield Wiper Arm Puller A1648200444 Compatible with M-Class W164 GL X164
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
OEM A1648200444 Front Right Windshield Wiper Arm Puller for M-Class W164, GL-Class X164 Compatible vehicles: M-Class 2005.07–2009.07 ML 280 4-matic (140 kW, 190 PS) M-Class 2005.07–2009.07 ML 320 4-matic (165 kW, 224 PS) M-Class 2005.07–2011.07 ML 320 4-matic (155 kW, 211 PS) M-Class 2005.02–2011.12 ML 350 4-matic (200 kW, 272 PS) M-Class 2005.07–2011.12 ML 500 4-matic (225 kW, 306 PS) M-Class 2006.02–2009.09 ML 420 4-matic (225 kW, 306 PS) M-Class 2006.01–2011.12 ML 63 4-matic (375 kW, 510 PS) M-Class 2007.12–2011.12 ML 500 4-matic (285 kW, 388 PS) M-Class 2009.07–2011.12 ML 300 4-matic (140 kW, 190 PS) M-Class 2009.07–2011.12 ML 350 4-matic (165 kW, 224 PS) M-Class 2009.09–2011.12 ML 450 4-matic (225 kW, 306 PS) M-Class 2009.09–2011.12 ML 350 4-matic (155 kW, 211 PS) M-Class 2010.02–2011.12 ML 300 4-matic (150 kW, 204 PS) M-Class 2010.02–2011.12 ML 350 4-matic (170 kW, 231 PS) GL-Class 2006.09–2012.08 GL 450 4-matic (250 kW, 340 PS) GL-Class 2006.09–2012.12 GL 500 4-matic (285 kW, 388 PS) GL-Class 2006.09–2009.05 GL 420 4-matic (225 kW, 306 PS) GL-Class 2006.09–2009.05 GL 320 4-matic (165 kW, 224 PS) GL-Class 2009.05–2012.08 GL 350 4-matic (165 kW, 224 PS) GL-Class 2009.05–2012.08 GL 450 4-matic (225 kW, 306 PS) GL-Class 2009.12–2012.08 GL 320 / 350 BlueTEC 4-matic (155 kW, 211 PS) GL-Class 2010.10–2012.08 GL 350 4-matic (195 kW, 265 PS)