ARHM-1602048LJ
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
LEJA TOOLS HM-1602048LJ - Sierra circular HM Standard 2000 - Ø 160 mm - Ancho diente 2,4 mm - Eje 20 mm